Beğen 0

Ulaş Tuna Astepe Kimdir? Sen Anlat Karadeniz Tahir Kimdir?

Ulaş Tuna Astepe Kimdir? Ulaş Tuna Astepe Nerelidir? Ulaş Tuna Astepe Evli mi?  Ulaş Tuna Astepe Sevgilisi, boyu ve hakkında merak ettiklerinizi sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

Sen Anlat Karadeniz oyuncuları içinde bulunan başarılı oyuncu Kocaeli’de 1 Ocak 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Abisi ile büyüyen oyuncu birçok yapımda ve dizide rol almıştır. Ancak asıl patlamasını 2018 yılında oynadığı dizi de yapmıştır. Oyunculuğu geliştirmek için İstanbul’a gelmiştir. Burada Mimar Sinan Devlet Konservatuvarına kayıt olmuştur. Başarılı bir şekilde okuldan başarılı olduktan sonra Osmanlı Cumhuriyeti isimli filmde görev almıştır. Bu filmde kostüm asistanlığı yapmıştır.

 

İlk oyunculuk deneyimini Karadayı isimli dizi de yaşamıştır. Bu dizi de Orhan karakterine can vermiştir. 80 kg ağırlığında ki oyuncu 189 cm boyundadır. Kumral bir tene açık kahverengi gözlere sahiptir. Oğlak burcuna sahip olan oyuncu özel hayatı ile de dikkat çekiyor. Özgü Karayel ile bir dönem ilişki yaşayan isim bundan ayrıldıktan sonra Shrifa Awadh ile evlenmiştir. Bu evlilikten iki çocuğu olmuştur.

 

Oyuncunun kariyeri boyunca yer aldığı birçok tiyatro oyunu ve yapım mevcuttur. Bunlar arasında 2012 yılında oynadığı Cam Yaprakları isimli oyun, Karadayı, Analar ve Anneler, Rüya ve son olarak Sen Anlat Karadeniz’de başrolde oynamaktadır. Bu dizi de Deli Tahir karakterini canlandırarak seyircilerin takdiri kazanmış ve hayran kitlesini arttırmıştır. Bu karakterin en büyük özelliği sinirlendiği anda gözünün kimseyi görmemesidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz