Beğen 0

Meghan Markle Kimdir?

Meghan Markle Kimdir?

Meghan Markle Kimdir? Meghan Markle Nerelidir? Meghan Markle Babası? Meghan Markle Kaç yaşında? Meghan Markle ailesi ve Meghan Markle eski eşi hakkında merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz.

 

4 Ağustos 1981 yılında Los Angales şehrinde dünyaya gelen isim 2018 yılında dünyanın en pahalı düğünü ile birlikte Prens Harry ile dünya evine girmiştir. Daha önce de evlilik yaşayan ismin bu ikinci evliliğidir. Trevor Engelson ile 2011 yılında evlenen isim sadece 2 yıl evli kaldıktan sonra 2013 yılında boşanmıştır. Thomas Markle ve Doria Ragland’ın çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Samantha Grant ve Thomas Markle JR. Kardeşleridir.

 

Hayatının bir döneminde modellik ve oyunculuk yapmıştır. İlk filmini sadece 21 yaşındayken General Hospital ile gerçekleştirmiştir. 20’ye yakın dizi ve filmde oynayan isim son filmini ise 2012 yılında Dysfunctional Friends filminde oynayarak son vermiştir. Eğitimini Cihacago’da okuduğu Northwestern Üniversitesinde tamamlamıştır. Bu okulda tiyatro ve uluslar arası ilişkiler okumuştur.

 

Prens Harry ile 2016 yılının Haziran ayından bu tarafa ilişki yaşadıkları biliniyordu. Bu ikili ilişkilerini ileterek 2017’nin Kasım ayında nişanlanarak resmiyete döktü. Bu andan itibaren her ise herkes ikilinin ne zaman evleneceği merak etmeye başladı. Merak edilen düğün 19 Mayıs 2018 yılında gerçekleşti. Milyonlarca insanın canlı yayından izlediği düğünün dünyanın en pahalı düğünü olduğu da kayıtlara geçmiş oldu. Oyunculuk ve modelliğinin yanı sıra hayır severliği de öne çıkmaktadır. Birçok kez ABD kuvvetlerini ziyaret etmiştir. Aynı zamanda yardım dernekleri ile anlaşan isim birçok organizasyon içerisinde yer alarak dikkat çekmiştir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz